Aktuality

Carbonia Cup 2022 se přehoupl do druhé půlky

Seriál závodů Carbonia Cup, v němž úspěšně jezdí stáj Rieger Motorsport, podporovaná firmou PINC, se přehoupl do druhé poloviny. Po závodě na domácí trati v Mostě je Honza Rieger na průběžné druhé pozici ve své skupiny a celkově pátý.

Číst dále...


Jak neplýtvat časem a naftou se učí řidiči na školení

Nejen bezpečnost přepravy, ale také její ekonomika je pro kvalitní dopravní firmu zásadní. Řidiči firmy PINC se proto na školeních učí také jezdit úsporně.

Číst dále...


Videoreportáž ze dne na polygonu

Podívejte se na videoreportáž, kterou jsme natočili během Dne na polygonu, který firma PINC uspořádala pro své zaměstnance a jejich rodiny. Cílem akce bylo nejen školení profesionálních řidičů a nácvik krizových situací v autě, ale také zábava pro rodiny řidičů a dispečerů.

Číst dále...


Profesionální řidiči kamionů i jejich rodiny se školí na autodromu

Být řidičem kamionu patří mezi časté dětské sny. Jak náročná i zajímavá práce to je, bude k vidění v sobotu 8. května na výcvikových plochách mosteckého polygonu. Pro své řidiče i jejich rodiny tam chystá celodenní školení a doprovodný program spediční firma PINC s.r.o.

Číst dále...


Mostecký tým je v čele okruhových závodů Carbonia Cup

Další vítězství v závodech Carbonia Cup si na automobilovém okruhu v Mostě připsal ve středu tým Rieger Motorsport. Po čtyřech kolech série tak tento mostecký rodinný tým vede svou skupinu a má šanci získat potřetí za sebou titul šampiona. Kromě závodníků a milovníků motoristického sportu si ale den na autodromu užily i děti.

Číst dále...